Начало > Услуги за търсещите и предлагащите работа

Услуги за търсещите и предлагащите работа

Услуги за търсещи работа

1. Всички услуги за търсещите работа са безплатни.

2. Търсещите работа могат да бъдат регистрирани студенти или млади специалисти от Техническия университет – София.

3. Регистрация:

• За да се регистрирате, попълнете регистрационна карта / формуляр на център "Кариера и възпитаници (алумни)" (ЦКВ), като въведете необходимите данни като име, имейл и др.
  • За достъп до профила се използват потребителско име / имейл и паролата, получени при регистрацията.

Регистрираният  потребител създава и поддържа автобиография, проследява кандидатурите, които е извършил чрез сайта, получава уведомяване по e-mail за нови работни позиции, отговарящи на предварително зададени от него критерии, кандидатства по обяви за работа.

Услуги за работодатели

1. Модул РАБОТОДАТЕЛИ е персонализирана за работодатели. Само регистрирани компании и фирми имат достъп по нея.

2. Регистрация на работодател:

• за да се регистрира, потребителят попълва регистрационна форма, която се попъва чрез сайта.
  • на въведения имейл получавате автоматично съобщение, в което се съдържа потвърждение на регистрацията, както и парола за достъп.
  • за достъп до профила се използват потребителско име/ имейл и паролата, получени при регистрацията.

Регистрираният работодател има възможност да получи следните видове услуги:

• Публикуване на обява за работна позиция – клиентът самостоятелно публикува обява на сайта на ЦКВ. Обявата се формулира по зададени критерии (образец) от ЦКВ. Може да бъде поверителна (без информация за контакт и името на работодателя) или неповерителна (с информация за контакт и името на работодателя). Публикуването на обявата дава възможност на всички кандидати за работа да я разгледат в детайли и да кандидатстват за нея. Освен на сайта, съответнатаобява се разпространява и на информационните табла на ЦКВ, и се изпраща по имейлите на отговарящите на съответните критерии кандидати;
  • Публикуване на обява за стажантска позиция   -  обявата се формулира по зададени критерии (образец) от ТУ – София. Публикуването на обявата дава възможност на всички кандидати да я разгледат в детайли и да кандидатстват за нея;
  • Разпространение на фирмени флаери;
  • Участие във форуми "Дни на кариерата" и "Стажове" изложение на компании;

Регистрираният работодател може да публикува обяви за стаж и работа, както и реклама (банер) на сайта на ЦКВ.